TEK TELLİ MASKE BURUN TELİ

Stok Durumu: Stokta

Tek Telli Maske Teli & Burun Klipsi

Yüz maskesi üretimi yapan firmalar için özel olarak tasarlanmış burun klipsi tek kullanımlık tıbbi maskelerde kullanılmaktadır.

Kullanım Amacı:

Tek kullanımlık maskeler için özel olarak üretilen burun klipsi kullanıcıya daha esnek,sağlam ve rahat maske taşınabilirliğini, maskenin kullanıcıya özel yüz şekline göre uyumunun arttırılmasını ve daha rahat müdahelede bulunmasını sağlamaktadır. Tek telli maske tellerinin tıbbi 3 katlı maskelerde kullanıcının maskeyi burnuna oturtmak suretiyle dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı kendi korur aksi taktirde maske işlevsiz olur.

Uygulama:

Her türlü yüz maskeleri için uygundur.

Ürün Renkleri:
Beyaz.
Müşteri isteğine göre diğer renkler yapılabilmektedir.

Paketleme:

Kiloluk makaralardadır.

TekTelli Burun Maske Teli Ürününümüzün Kullanılan Alanlarınıdan Biri Olan Yüz Maskesi Üretimi için faydalı bilgiler.

TIBBI MASKE NEDİR?

N95 maskeler sis, duman, toz, virüs ve bakteri gibi kirleticileri diğer maskelere göre daha yüksek oranda koruma sağlıyor. Pek çok iş güvenliği malzeme ve ekipmanı satılan yerlerde ve medikal malzeme satan bayilerden satın alınabiliyor. N95 ismine sahip pek çok maske filtrasyon özelliği yüksek olması ve solunumun kolay yapılması özelliğiyle tercih ediliyor.

TIBBI MASKE CORONA VİRÜSÜNDEN KORUR MU?

Virüslerin boyutları 3 mikron ebatlarındadır. Bundan ötürü normal özellikteki tıbbı ağız ve burun maskeleri herhangi bir hastalıktan ya da virüsten tam anlamıyla koruma sağlamıyor olsa da hastalık yaşayan kimselerin bu maskeleri takıyor olması virüslerin bulaşmasını önemli oranda Sıradan maskelerin virüslere karşı koruma olasılığı yüzde 30 olarak belirtiliyor.

Cerrahi özelliği olan maskelerde dahi korunma olasılığı ancak yüzde 70'e ulaşıyor. Sağlık çalışanlarının kullandığı ağız ve burun maskeleri önerilmektedir. Virüse karşı koruma özelliği olan maskelerin özel filtreleri bulunmaktadır ve bu maskeler özel gözlüklerle kullanılmalıdır.

Korona virüse karşı korunmak için cerrahi maskelerin alınması tavsiye edilmektedir.

Kaynak. Milliyet.com

 

Tek telli maske teli olmayan tıbbi 3 katlı maske kullanmak sizi dış tehditlere karşı korumaz, Tek telli maske teli olmayan tıbbi maskelerde burun etrafı açık kalcağı için tam koruma sağlayamacaktır.