CİFT TELLİ MASKE BURUN TELİ

Stok Durumu: Stokta

Çift Telli Klips & Bant Klips

Unlu mamul poşetlerini çift telli klipslerle, yüz maske çeşitleri içerisinde N95 Virüs Maskesi, FFP1, FFP2,FFP3 maske türlerinde, ekmek paketinin son kullanıcıya el değmeden ulaşmasını sağlıyor.Çift telli klipsler ,N95 ,FFP1, FFP2, FFP3 Virüs ve toz maskelerinde Önemi büyüktür. Çift telli kliplerle virüs ve toz maskelerinin buruna tam oturması sağlanır ve dışarıdan toz ve virüs girişi önlenmiş olur.

 

Rulo – Yarı otomatik ya da tam otomatik klips makinaları tarafından kullanılmaktadır.

(Hartmann, Jongerius Hanco, Ipeka, Optima, Hoba, etc. )

Uygulamalar:

Gıda Sektörü (Unlu Mamülleri,Yüz Maske Üreticileri, şekerleme, makarna), mumlar, süsleme, bahçe bağları.

Ebatlar:

Çift Telli Klips Rulo Uzunlukları:

600 m - Tel Kalınlığı 0.60 mm

600 m - Tel Kalınlığı 0.70 mm

 

Ürün Renkleri:

Beyaz, Siyah, Kırmızı, Yeşil, Gümüş, Altın. Müşteri isteğine göre diğer renkler yapılmaktadır.

Paketleme:

5 Rulo kutuda, 24 yada 30 yada 45 kutu her bir palette.

Çift Telli Burun Maske Teli Ürününümüzün Kullanılan Alanlarınıdan Biri Olan Yüz Maskesi Üretimi için faydalı bilgiler.

TIBBI MASKE NEDİR?

N95 maskeler sis, duman, toz, virüs ve bakteri gibi kirleticileri diğer maskelere göre daha yüksek oranda koruma sağlıyor. Pek çok iş güvenliği malzeme ve ekipmanı satılan yerlerde ve medikal malzeme satan bayilerden satın alınabiliyor. N95 ismine sahip pek çok maske filtrasyon özelliği yüksek olması ve solunumun kolay yapılması özelliğiyle tercih ediliyor.

TIBBI MASKE CORONA VİRÜSÜNDEN KORUR MU?

Virüslerin boyutları 3 mikron ebatlarındadır. Bundan ötürü normal özellikteki tıbbı ağız ve burun maskeleri herhangi bir hastalıktan ya da virüsten tam anlamıyla koruma sağlamıyor olsa da hastalık yaşayan kimselerin bu maskeleri takıyor olması virüslerin bulaşmasını önemli oranda Sıradan maskelerin virüslere karşı koruma olasılığı yüzde 30 olarak belirtiliyor.

Cerrahi özelliği olan maskelerde dahi korunma olasılığı ancak yüzde 70'e ulaşıyor. Sağlık çalışanlarının kullandığı ağız ve burun maskeleri önerilmektedir. Virüse karşı koruma özelliği olan maskelerin özel filtreleri bulunmaktadır ve bu maskeler özel gözlüklerle kullanılmalıdır.

Korona virüse karşı korunmak için cerrahi maskelerin alınması tavsiye edilmektedir.

Kaynak. Milliyet.com